گردو به عنوان نماینده رسمی شرکت‌های معتبر سازنده محصولات امنیتی، در این بخش اقدام به فروش لایسنس‌های اریجینال آن‌ها می‌کند. خرید و دریافت لایسنس به صورت کاملا اتوماتیک و مستقیم از سازنده صورت می گیرد. کلیه محصولات همانند محصولات اریجینال، دارای پشتیبانی رسمی از سوی سازنده هستند.

برای مشاهده شیوه فعال‌سازی، دانلود و راهنمایی‌های تکمیلی، محصول مورد نظر را از سمت راست انتخاب کنید.

گردو به عنوان نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات شرکت ESET در ایران، در این بخش محصولات امنیتی این شرکت را به صورت کاملا اریجینال و با پشتیبانی رسمی شرکت ESET به فروش می رساند. خرید و دریافت لایسنس به صورت کاملا اتوماتیک و به صورت مستقیم از سایت ESET صورت می گیرد و گردو تنها به عنوان واسطه، برای تایید دریافت مبلغ در این پروسه دخالت دارد. کلیه محصولات همانند محصولات اریجینال، دارای پشتیبانی رسمی از سوی ESET هستند و قادرید برای حل مشکلات خود مستقیما با این شرکت نیز تماس بگیرید. فعال شدن و دریافت آپدیت‌های این محصولات فقط از طریق خاورمیانه مقدور است.

با توجه به مشکلات ESET از مرداد ۹۷ لذا تغییراتی در نحوه ارسال محصولات از این تاریخ ایجاد شده است.که توضیح دقیقتر در توضیحات هرمحصول بیان شده است.

چطور خرید کنیم؟
یک) انتخاب محصول مورد نظر از سمت راست (آنتی ویروس یک ساله یا دو ساله)؛
دو) انتخاب تعداد کاربر و وارد کردن مشخصات در فیلدهای خالی. شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل آدرس و کد امنیتی؛
سه) کلیک روی دکمه پرداخت.
در این مرحله به درگاه پرداخت بانکی منتقل می‌شوید و با وارد کردن اطلاعات حساب خود و پرداخت مبلغ به سایت ما باز می‌گردید. اکنون 3 ایمیل دریافت کرده‌اید. دو ایمیل از طرف شرکت گردو شامل اطلاعات پرداخت و رسید، Username و Password برای رجیستر کردن آنتی ویروس. یک ایمیل از طرف شرکت ESET شامل همان Username و Password به همراه License Key و توضیحات تکمیلی شرکت به زبان انگلیسی. فعال‌سازی محصولات نسخه‌های 8 و پیش از آن با Username & Password و نسخه 9 با License Key انجام می‌شود.

تعداد کاربرها:
وقتی خرید را برای بیش از یک کاربر انجام می‌دهید، همچنان همان یک Username و Password در اختیارتان قرار می‌گیرد و کافیست از آن روی تعداد رایانه‌های مجاز مورد نظر استفاده کنید. اما دقت داشته باشید که در صورت استفاده Username و Password روی تعداد بیشتری از رایانه‌ها در مقایسه با تعداد کاربرانی که در هنگام خرید انتخاب کرده‌اید، آن Username و Password بلاک (مسدود) خواهد شد و دیگر نمی‌توانید با آن‌ها برنامه را آپدیت کنید.

زمان استفاده:
زمان شروع دوره یک یا دو ساله استفاده از محصولات دقیقاً از لحظه خرید توسط شرکت ESET محاسبه می‌شود. همچنین در ایمیلی که خود شرکت ESET برایتان می‌فرستد نیز این تاریخ قید شده است.

بسته کی به دستم می‌رسد؟
در این شیوه خرید و همان‌گونه که در ایمیل شرکت ESET هم ذکر شده است، محصول فیزیکی برای شما ارسال نمی‌شود و فقط Username و Password در اخیتارتان قرار می‌گیرد که باید آن را در نرم‌افزار وارد کنید.

سیستم‌عامل‌های سازگار:
لایسنس‌ها را می‌توانید در سیستم‌عامل‌های Windows, Mac OSX, Linux استفاده کنید. لایسنس آنتی ویروس ناد 32 با برنامه‌ی ESET Cybersecurity و لایسنس ESET Smart Security با برنامه‌ی ESET Cybersecurity Pro در مک قابل استفاده است.

تبدیل یوزرنیم و پسورد دریافتی به کد فعالسازی:
محصولات ESET از ورژن 9 به جای Username & Password از License Key استفاده می‌کنند. اگر خرید خود را پیش از این انجام داده‌اید و مایل هستید از ورژن 9 استفاده کنید، از طریق این لینک می‌توانید آن را تبدیل کنید.

لینک‌های دانلود:
آنتی ویروس را از سایت‌های متفرقه دانلود نکنید. بهترین روش استفاده از لینک‌های دانلودی است که در ایمیل شرکت ESET برایتان ارسال می‌شود. همان لینک‌ها را اینجا نیز در اختیارتان گذاشته‌ایم. لطفاً به سیستم‌عامل و معماری آن (32 یا 64 بیتی بودن) دقت کنید و از لینک صحیح استفاده کنید.


ESET NOD32 Antivirus
Windows (32-bit): http://download.eset.com/download/win/eav/eav_nt32_enu.msi
Windows (64-bit): http://download.eset.com/download/win/eav/eav_nt64_enu.msi
Mac OS: http://download.eset.com/download/mac/ecs/eset_cybersecurity_en.dmg
Linux (32-bit): http://download.eset.com/download/unix/eav/eset_nod32av_32bit_en.linux
Linux (64-bit): http://download.eset.com/download/unix/eav/eset_nod32av_64bit_en.linux

ESET Internet Security
Windows (32-bit): https://download.eset.com/com/eset/apps/home/eis/windows/latest/eis_nt32.exe
Windows (64-bit): https://download.eset.com/com/eset/apps/home/eis/windows/latest/eis_nt64.exe
Mac OS: http://download.eset.com/download/mac/ecsp/eset_cybersecurity_pro_en.dmg

ESET Mobile Security
Android: http://www.eset.com/me/download/thank-you-pages/thank-you-eset-mobile-security-android/file/10948/
Windows Mobile: http://www.eset.com/me/download/home/detail/family/217/?installer=offline
Symbian: http://download.eset.com/download/mobile/ems/eset_mobile_security_symbian_enu.sis

اطلاعات لایسنس خود را گم کرده‌ام
در صورتی که ایمیل‌های حاوی اطلاعات لایسنس را پاک کردید، می‌توانید از لینک زیر برای بازیابی آن‌ها استفاده کنید:

http://www.eset.com/me/support/lost-license/

برای بازیابی نیاز به آدرس ایمیلی که برای خرید استفاده کرده‌اید دارید

گردو به عنوان نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات شرکت Kaspersky در ایران، در این بخش محصولات امنیتی این شرکت را به صورت کاملا اریجینال و با پشتیبانی رسمی شرکت Kaspersky به فروش می رساند. خرید و دریافت لایسنس به صورت کاملا اتوماتیک و به صورت مستقیم از سایت این شرکت صورت می‌گیرد و گردو تنها به عنوان واسطه، برای تایید دریافت مبلغ در این پروسه دخالت دارد. کلیه محصولات همانند محصولات اریجینال، دارای پشتیبانی رسمی از سوی Kaspersky هستند و قادرید برای حل مشکلات خود مستقیما با این شرکت نیز تماس بگیرید.فعال شدن و دریافت آپدیت‌های این محصولات فقط از طریق خاورمیانه مقدور است.

چطور خرید کنیم؟

 • یک) انتخاب محصول مورد نظر از سمت راست با توجه به نیازتان و توضیحات هر محصول؛
 • دو) انتخاب تعداد کاربر و وارد کردن مشخصات در فیلدهای خالی. شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل آدرس و کد امنیتی؛
 • سه) کلیک روی دکمه پرداخت. در این مرحله به درگاه پرداخت بانکی منتقل می‌شوید و با وارد کردن اطلاعات حساب خود و پرداخت مبلغ به سایت ما باز می‌گردید. اکنون 3 ایمیل دریافت کرده‌اید. دو ایمیل از طرف شرکت گردو شامل اطلاعات پرداخت و رسید، اطلاعات لازم برای رجیستر کردن برنامه خریداری شده. یک ایمیل از طرف شرکت Kaspersky شامل همان اطلاعات و توضیحات تکمیلی شرکت به زبان انگلیسی.
تعداد کاربرها:
وقتی خرید را برای بیش از یک کاربر انجام می‌دهید، همچنان همان یک کد فعال‌سازی در اختیارتان قرار می‌گیرد و کافیست از آن روی تعداد رایانه‌های مجاز مورد نظر استفاده کنید. اما دقت داشته باشید که در صورت استفاده آن روی تعداد بیشتری از رایانه‌ها در مقایسه با تعداد کاربرانی که در هنگام خرید انتخاب کرده‌اید، آن کد فعال‌سازی بلاک (مسدود) خواهد شد و دیگر نمی‌توانید با آن‌ها برنامه را آپدیت کنید.

زمان استفاده:
زمان شروع، از لحظه فعال کردن برنامه توسط کد ارائه شده و آپدیت اول محاسبه می‌شود.

بسته کی به دستم می‌رسد؟
در این شیوه خرید و همان‌گونه که در ایمیل شرکت Kaspersky هم ذکر شده است، محصول فیزیکی برای شما ارسال نمی‌شود و فقط کد فعال‌سازی در اخیتارتان قرار می‌گیرد که باید آن را در نرم‌افزار وارد کنید.

لینک‌های دانلود:
برنامه‌های امنیتی را از سایت‌های متفرقه دانلود نکنید. بهترین روش استفاده از لینک‌های دانلودی است که اینجا در اختیارتان گذاشته‌ایم. همچنین می‌توانید از سایت شرکت Kaspersky نیز اقدام به دانلود کنید. لطفاً به سیستم‌عامل دقت کنید و از لینک صحیح استفاده کنید.

Kaspersky Anti-Virus
http://usa.kaspersky.com/files/?file=kav&lang=en&program=trial&track=trial_kav_usen
Kaspersky Internet Security – Multi-Device
For PC: http://usa.kaspersky.com/files/?file=kis&lang=en&program=trial&track=trial_kis_usen
For Mac: http://trial.kaspersky-labs.com/trial/registered/awpyhs4lrz9ale72qhqh/kismac15_0_1_378mlg_int.dmg
For Android: http://trial.kaspersky-labs.com/trial/registered/v2o338pztqdyf1zuv84m/kisandroid_11.8.0.130_en_ru.apk
Kaspersky Internet Security – Multi-Device
For PC: http://usa.kaspersky.com/files/?file=kis&lang=en&program=trial&track=trial_kis_usen
For Mac: http://trial.kaspersky-labs.com/trial/registered/awpyhs4lrz9ale72qhqh/kismac15_0_1_378mlg_int.dmg
For Android: http://trial.kaspersky-labs.com/trial/registered/v2o338pztqdyf1zuv84m/kisandroid_11.8.0.130_en_ru.apk
Kaspersky Total Security – Multi-Device
For PC: http://usa.kaspersky.com/files/?file=kts&lang=en&program=kts-trial&track=pu_ktskts_usen
For Mac: http://trial.kaspersky-labs.com/trial/registered/uo94t3p72dytpk441sl3/kismac15_0_1_378mlg_da_de_en_es_es-es_fi_fr_it_nb_nl_pl_pt_pt-pt_ru_sv_tr_myk.dmg
For Android: http://trial.kaspersky-labs.com/trial/registered/ru57twelgep9lu6zpkuw/kisandroid_11.5.0.590_en_ru.apk
Kaspersky Password Manager
For PC: http://products.kaspersky-labs.com/products/multilanguage/homeuser/kpmwin8.0/kpm8.0.3.287.exe
For Mac: http://products.kaspersky-labs.com/products/multilanguage/homeuser/kpmmac/kpmmac1_0_4_489mlg_da_de_en_es_es-419_fi_fr_it_ja_ko_nb_nl_pl_pt_pt-pt_ru_sv_tr_zh-hans_zh-hant.dmg
For Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kaspersky.passwordmanager
For iOS: https://itunes.apple.com/app/kaspersky-password-manager/id666853180
Kaspersky Safe Browser
For Windows Phone: http://www.windowsphone.com/ru-ru/store/app/kaspersky-safe-browser/cbd73e89-9270-4a01-bb22-afbc67002a09
For iOS: https://itunes.apple.com/ru/app/kaspersky-safe-browser/id723879672?mt=8
Kaspersky Internet Security for Android
http://trial.kaspersky-labs.com/trial/registered/J9GSETBG0Z558RE66S2O/kisandroid_11.1.3.163_en-ae.apk

بررسی اعتبار باقی مانده
باید وارد آدرس https://my.kaspersky.com شده و برای خود یک اکانت بسازید. اکانت را با همان ایمیلی بسازید که با آن لایسنس خریداری کرده‌اید. بدین صورت پس از ورود به پنل، لایسنس به طور خودکار شناسایی شده و می‌توانید باقی مانده اعتبار را چک کنید. البته در خود نرم‌افزار و در بخش لایسنس هم می‌توانید اطلاعات کامل لایسنس شامل کد و مدت زمان باقی مانده و... را چک کنید.

اعلام گردو به عنوان نماینده رسمی:
با عنایت به تصویر زیر، گواهی شده است شرکت گردو به عنوان نماینده رسمی شرکت Kaspersky در زمینه فروش آنلاین لایسنس فعالیت خواهد کرد.

گردو به عنوان نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات شرکت Bitdefender در ایران، در این بخش محصولات امنیتی این شرکت را به صورت کاملا اریجینال و با پشتیبانی رسمی شرکت بدر الکتریک به فروش می رساند. فعال شدن این محصولات فقط از طریق خاورمیانه مقدور است. اما پس از فعال‌سازی می‌توان بدون محدودیت آن‌ها را آپدیت کرد.

چطور خرید کنیم؟
 • یک) انتخاب محصول مورد نظر از سمت راست با توجه به نیازتان و توضیحات هر محصول؛
 • دو) انتخاب تعداد کاربر و وارد کردن مشخصات در فیلدهای خالی. شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل آدرس و کد امنیتی؛
 • سه) کلیک روی دکمه پرداخت. در این مرحله به درگاه پرداخت بانکی منتقل می‌شوید و با وارد کردن اطلاعات حساب خود و پرداخت مبلغ به سایت ما باز می‌گردید. اکنون دو ایمیل دریافت کرده‌اید. اولی شامل اطلاعات پرداخت و رسید و دومی اطلاعات Activation Code ده رقمی که برای دریافت لایسنس از سایت بیت دیفندر لازم است.
فعال کردن برنامه:
برای فعال کردن بت دیفندر با استفاده از لایسنس دریافتی، لایسنس را مستقیما در برنامه وارد کنید.در صورتی که برنامه با این شیوه اکتیو نشد (بخصوص کدهای چندکاربره) از شیوه زیر لایسنس را دریافت نمایید.
 • پس از دریافت کد لایسنس به این لینک مراجعه کنید؛
 • کد فعال‌سازی (Activation Code) ده رقمی که دریافت کرده‌اید را در کادر مربوطه وارد کنید؛
 • یک ایمیل آدرس (ترجیحاً ایمیلهای با دامنه ir نباشد) که به آن دسترسی داشته باشید وارد کنید؛
 • کد امنیتی را وارد کنید؛
 • روی دکمه دریافت لایسنس کلیک کنید.لایسنس را باید حتما ظرف ۳۰ روز در برنامه وارد نمایید در غیر این صورت غیرفعال شده و امکان فعالسازی مجدد نیست.
تعداد کاربرها:
وقتی خرید را برای بیش از یک کاربر انجام می‌دهید، همچنان همان یک کد فعال‌سازی در اختیارتان قرار می‌گیرد و کافیست از آن روی تعداد رایانه‌های مجاز مورد نظر استفاده کنید. اما دقت داشته باشید که در صورت استفاده آن روی تعداد بیشتری از رایانه‌ها در مقایسه با تعداد کاربرانی که در هنگام خرید انتخاب کرده‌اید، آن کد فعال‌سازی بلاک (مسدود) خواهد شد و دیگر نمی‌توانید با آن‌ها برنامه را آپدیت کنید.

زمان استفاده:
زمان شروع، از لحظه فعال کردن برنامه توسط کد ارائه شده و آپدیت اول محاسبه می‌شود. به شرط آنکه لایسنس را حداکثر در مدت ۳۰ روز از زمان دریافت استفاده نمایید.در صورت عدم فعالسازی برنامه با استفاده از لایسنس در مدت ۳۰ روز لایسنس غیرفعال شده و امکان بازیابی نیست.

بسته کی به دستم می‌رسد؟
در این شیوه خرید، محصول فیزیکی برای شما ارسال نمی‌شود و فقط کد فعال‌سازی در اخیتارتان قرار می‌گیرد که باید آن را در نرم‌افزار وارد کنید.

لینک‌های دانلود:
برنامه‌های امنیتی را از سایت‌های متفرقه دانلود نکنید. بهترین روش استفاده از لینک‌های دانلودی است که اینجا در اختیارتان گذاشته‌ایم. همچنین می‌توانید از سایت شرکت Bitdefender نیز اقدام به دانلود کنید. لطفاً به سیستم‌عامل دقت کنید و از لینک صحیح استفاده کنید.

Bitdefender Antivirus Plus نصب آنلاین از سرورهای بیت دیفندر
Antivirus online Installer
Bitdefender Antivirus Plusدانلود نسخه آفلاین از سرورهای گردو
64 Bit: Bitdefender Antivirus Plus 2018 64bit Offline Installer
32 Bit: Bitdefender Antivirus Plus 2018 32bit Offline Installer
Bitdefender Internet Security نصب آنلاین از سرورهای بیت دیفندر
InternetSecurity online Installer
Bitdefender Internet Securityدانلود نسخه آفلاین از سرورهای گردو
64 Bit: Bitdefender Internet Security 2018 64bit Offline Installer
32 Bit: Bitdefender Internet Security 2018 32bit Offline Installer
Bitdefender Total Securityدانلود نسخه آفلاین از سرورهای بیت دیفندر
64 Bit: Bitdefender TotalSecurity 2018 64bit Offline Installer
32 Bit: Bitdefender TotalSecurity 2018 32bit Offline Installer
Bitdefender Mobile Security For Android
From Google Play
Bitdefender Antivirus for Mac نصب آنلاین از سرورهای بیت دیفندر
Antivirus Installer for MAC

گردو به عنوان نماینده فروش آنلاین محصولات شرکت Panda Security در ایران، در این بخش محصولات امنیتی این شرکت را به صورت کاملا اریجینال و با پشتیبانی رسمی شرکت ایمن رایانه پندار به فروش می رساند.

چطور خرید کنیم؟

 • یک) انتخاب محصول مورد نظر از سمت راست با توجه به نیازتان و توضیحات هر محصول؛
 • دو) انتخاب تعداد کاربر و وارد کردن مشخصات در فیلدهای خالی. شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل آدرس و کد امنیتی؛
 • سه) کلیک روی دکمه پرداخت. در این مرحله به درگاه پرداخت بانکی منتقل می‌شوید و با وارد کردن اطلاعات حساب خود و پرداخت مبلغ به سایت ما باز می‌گردید. اکنون 2 ایمیل دریافت کرده‌اید. اولی شامل اطلاعات پرداخت و رسید و دومی اطلاعات لازم برای رجیستر کردن برنامه خریداری شده از سوی گردو.

تعداد کاربرها:
وقتی خرید را برای بیش از یک کاربر انجام می‌دهید، همچنان همان یک کد فعال‌سازی در اختیارتان قرار می‌گیرد و کافیست از آن روی تعداد رایانه‌های مجاز مورد نظر استفاده کنید. اما دقت داشته باشید که در صورت استفاده آن روی تعداد بیشتری از رایانه‌ها در مقایسه با تعداد کاربرانی که در هنگام خرید انتخاب کرده‌اید، آن کد فعال‌سازی بلاک (مسدود) خواهد شد و دیگر نمی‌توانید با آن‌ها برنامه را آپدیت کنید.

زمان استفاده:
زمان شروع، از لحظه فعال کردن برنامه توسط کد ارائه شده و آپدیت اول محاسبه می‌شود.

بسته کی به دستم می‌رسد؟
در این شیوه خرید، محصول فیزیکی برای شما ارسال نمی‌شود و فقط کد فعال‌سازی در اخیتارتان قرار می‌گیرد که باید آن را در نرم‌افزار وارد کنید.

لینک‌های دانلود:
برنامه‌های امنیتی را از سایت‌های متفرقه دانلود نکنید. بهترین روش استفاده از لینک‌های دانلود سایت شرکت Panda است. لطفاً به سیستم‌عامل دقت کنید و از لینک صحیح استفاده کنید.

Panda Antivirus Pro
http://acs.pandasoftware.com/Panda2016/AP/181157/AP16.exe
Panda Internet Security
http://acs.pandasoftware.com/Panda2016/IS/181158/IS16.exe
Panda Global Protection
http://acs.pandasoftware.com/Panda2016/GP/181159/GP16.exe
Panda Mobile Security
From Google Play
From Gerdoo

گردو به عنوان نماینده فروش آنلاین محصولات شرکت Quik Heal در ایران، در این بخش محصولات امنیتی این شرکت را به صورت کاملا اریجینال و با پشتیبانی رسمی شرکت پرورش داده‌ها به فروش می رساند.

چطور خرید کنیم؟

 • یک) انتخاب محصول مورد نظر از سمت راست با توجه به نیازتان و توضیحات هر محصول؛
 • دو) انتخاب تعداد کاربر و وارد کردن مشخصات در فیلدهای خالی. شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل آدرس و کد امنیتی؛
 • سه) کلیک روی دکمه پرداخت. در این مرحله به درگاه پرداخت بانکی منتقل می‌شوید و با وارد کردن اطلاعات حساب خود و پرداخت مبلغ به سایت ما باز می‌گردید. اکنون 2 ایمیل دریافت کرده‌اید. اولی شامل اطلاعات پرداخت و رسید و دومی اطلاعات لازم برای رجیستر کردن برنامه خریداری شده از سوی گردو.

زمان استفاده:
زمان شروع، از لحظه فعال کردن برنامه توسط کد ارائه شده و آپدیت اول محاسبه می‌شود.

بسته کی به دستم می‌رسد؟
در این شیوه خرید، محصول فیزیکی برای شما ارسال نمی‌شود و فقط کد فعال‌سازی در اخیتارتان قرار می‌گیرد که باید آن را در نرم‌افزار وارد کنید.

لینک‌های دانلود:
برنامه‌های امنیتی را از سایت‌های متفرقه دانلود نکنید. بهترین روش استفاده از لینک‌های دانلود سایت شرکت Quick Heal است. لطفاً به سیستم‌عامل دقت کنید و از لینک صحیح استفاده کنید.

Quick Heal Total Security
32bit
64bit
Quick Heal Antivirus Pro
32bit
64bit
Quick Heal Internet Security
32bit
64bit
Quick Heal Total Mobile Security
32bit
64bit
Quick Heal Mobile Security for Android
Click Here
Quick Heal Total Security for Mac
Click Here
Quick Heal Tablet Security
Click Here

گردو به عنوان نماینده فروش آنلاین محصولات شرکت F-Secure در ایران، در این بخش محصولات امنیتی این شرکت را به صورت کاملا اریجینال و با پشتیبانی رسمی به فروش می رساند.

چطور خرید کنیم؟

 • یک) انتخاب محصول مورد نظر از سمت راست با توجه به نیازتان و توضیحات هر محصول؛
 • دو) انتخاب تعداد کاربر و وارد کردن مشخصات در فیلدهای خالی. شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل آدرس و کد امنیتی؛
 • سه) کلیک روی دکمه پرداخت. در این مرحله به درگاه پرداخت بانکی منتقل می‌شوید و با وارد کردن اطلاعات حساب خود و پرداخت مبلغ به سایت ما باز می‌گردید. اکنون 2 ایمیل دریافت کرده‌اید. اولی شامل اطلاعات پرداخت و رسید و دومی اطلاعات لازم برای رجیستر کردن برنامه خریداری شده از سوی گردو.

زمان استفاده:
زمان شروع، از لحظه فعال کردن برنامه توسط کد ارائه شده و آپدیت اول محاسبه می‌شود.

بسته کی به دستم می‌رسد؟
در این شیوه خرید، محصول فیزیکی برای شما ارسال نمی‌شود و فقط کد فعال‌سازی در اخیتارتان قرار می‌گیرد که باید آن را در نرم‌افزار وارد کنید.

لینک‌های دانلود:
برنامه‌های امنیتی را از سایت‌های متفرقه دانلود نکنید. بهترین روش استفاده از لینک‌های دانلود سایت شرکت F-Secure است. لطفاً به سیستم‌عامل دقت کنید و از لینک صحیح استفاده کنید. نصب این محصول به صورت آنلاین است.یعنی شما ابتدا فایل کوچکی را به عنوان Installer دانلود و اجرا می‌نمایید و سپس برنامه با تشخیص نوع سیستم عامل شما، برنامه اصلی را دانلود و برروی سیستم نصب می نماید

F-Secure Internet Security
Online Installer
F-Secure Mobile Security for Android
Google Play Download